На допомогу батькам

10 порад для ефективного онлайн-навчання для школяра

10 порад для ефективного онлайн-навчання дитини на Learning.ua

Що потрібно другокласнику  до школи

1.     Ранець2.   Змінне взуття3.   Спортивна форма (торбинка для зберігання форми)4.   Спортивне взуття (торбинка для зберігання спортивного взуття)5.   Блокнот-записничок (для чернетки)6.   Підписати 2 зошити у клітинку з математики (зошити підписати за зразком)

Зошит №1 (№2)
з математики
учня (учениці) 2-А  класу 
СЗШ І-ІІІ ст. №7
Шарабури Софії 

(Прізвище та ім’я учня (учениці) в родовому відмінку)
7.  Підписати 2 зошити у косу лінійку з української мови (№1, №2)

Зошит №1 (№2)
з української мови
учня (учениці) 2-А  класу 
СЗШ І-ПІ ст. №7
Скорика Матвія

(Прізвище та ім’я учня (учениці) в родовому відмінку)
8. Щоденник вражень (зошит на власний вибір)
9. Обкладинки для зошитів
10.   Обкладинки для підручників (придбати після того, як отримаємо підручники). ВСІ ПІДРУЧНИКИ ПІДПИСАТИ!!!
11.  Закладки приклеїти у підручники
12.   Металева підставка для підручників
13.   Пенал: фіолетові ручки - 2 шт.олівець простий, кольорові гелеві ручки, кольорові олівці, лінійка дерев'яна - 20см, гумка-стирачка, стругалка, (кожне навчальне приладдя підписати).
14.  Ножиці, клей-олівець, пластилін звичайний, пластикова дощечка для пластиліну, стеки, кольоровий папір і картон, альбом для малювання з відривними листками, рушничок для витирання рук, вологі серветки, набір пензликів з натуральним ворсом, склянка-непроливайка для води, фломастери (кожне навчальне приладдя підписати)
15.  Серветки сухі (маленькі).
16. Серветки вологі (маленькі)




Батькам про відвідування школи дітьми

Результат пошуку зображень за запитом "батькам про відвідування школи дітьми" 

Тиха трагедія з нашими дітьми,

про яку ніхто не говорить

Батьки! Вам потрібно припинити звинувачувати у всьому вчителів!

У школі повісили оголошення для батьків. 

Тепер його обговорює весь світ!

Це вічне питання: де починаються і закінчуються обов’язки школи? За що відповідають батьки, а за що – вчителі?Одна школа в Португалії вирішила раз і назавжди прояснити це питання, розвісивши на дошках оголошення, яке з тих пір стало дуже популярним. Коли його текст оприлюднили на Фейсбуці, він розлетівся по всьому світу.Ось це оголошення: «Шановні батьки! Ми хочемо нагадати вам, що такі чарівні слова, як «доброго дня», «будь ласка», «дякую» і «вибачте», вперше впізнаються вдома. Саме там діти вчаться бути чесними, пунктуальними і старанними, добре ставитися до друзів, поважати старших і вчителів. Саме вдома вони вчаться бути акуратними, не говорити з набитим ротом і кидати сміття в урну. Вдома вони також навчаються бути організованими, доглядати за своїми речами і не чіпати чужі. А в школі ми вчимо їх мови, математики, історії, географії, фізики, хімії та фізкультури. Батьківське виховання ми лише підкріплюємо, але не замінюємо його ». 
Інтернет в захваті від цього оголошення.

Пов’язане зображення

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ В 4 КЛАСІ

Результат пошуку зображень за запитом "діти"

Виростають пофігістами і невдахами

Результат пошуку зображень за запитом "уроки без стресу"

Як вивчити уроки без стресу. 

Пов’язане зображення

Поради батькам

Чи варто змушувати  дітей  вчитися під час канікул?

Ось і розпочалися канікули! Але вони дуже швидко промайнуть! І скоро батькам готувати своїх чад до школи. А що, як за час канікул у дитини всі шкільні знання «вивітрилися» з голови? Як надолужити прогалини в освіті? І чи варто, взагалі, дитину навантажувати під час канікул навчанням? Навантажувати не варто, кажуть педагоги й психологи. А от активізувати знання дитини у легкій, невимушеній формі – потрібно!Вчителі пропонують батькам дотримуватися 5-ти правил ефективних занять:1. Пропонуйте дитині більше читати. Причому, абсолютно необов'язково за навчальною програмою. Нехай дитина вибирає книги, які їй до душі, тільки стежте, щоб їй завжди було що почитати! Це ніби "заточує" її розум.2. Включіть уроки в повсякденне життя. Скажімо, нехай дитина порахує, скільки грошей вам потрібно буде витратити в супермаркеті, або розповість вам віршики, які вона пам'ятає зі шкільної програми. Постарайтеся організувати це все ненав'язливо, щоб не викликати у дитини відчуття офіціозу того, що відбувається.3. Повторюйте матеріал, який було вивчено у школі. Знову-таки, робіть це ненав'язливо, дуже добре – в ігровій формі. Щойно у дитини виникне відчуття, що її саджають за парту, вона моментально відмовиться "співпрацювати".4. Використайте її улюблений комп'ютер. Закачайте в комп'ютер або планшет розвиваючі та освітні ігри та мультики для дитини. Тільки постарайтеся вибирати щось динамічне і цікаве - у стилі відпочинкових канікул.5. Доручіть дитині організувати екскурсію. Це може бути як поїздка машиною в інше місто, так і піша прогулянка в парк або вулицями міста. Нехай дитина максимально займеться організаційними питаннями (ви, звичайно, будете її непомітно підстраховувати), спробує підрахувати, скільки ви пройдете/проїдете, скільки грошей витратите, скільки часу піде на екскурсію тощо.Нехай дитина бігає, стрибає, бавиться. Важливо пам'ятати, що канікули не мають асоціюватися в дитини з почуттям провини, страхом і розчаруванням.Відпочинок — це не спокій, а враження.Вчитися – цікаво! Дитина це робитиме охоче, якщо їй буде комфортно під час навчання. Пізнавальних вам канікул!

Важливі для батьків аспекти виховання


Висока самооцінка дитини: 

поради батькам

Як допомогти дітям подолати гнів




Як правильно хвалити дитину.

Результат пошуку зображень за запитом "Як правильно хвалити дитину\"

48 фраз, які хоче чути дитина

Результат пошуку зображень за запитом "діти і батьки"

Розвиток дитини - сайт для батьків








Немає коментарів:

Дописати коментар