ClassDojo

Що таке ClassDojo?

ClassDojo – це глобальна спільнота з більш ніж 50 мільйонів вчителів та сімей, які збираються разом, щоб ділитися найважливішими моментами навчання дітей у школі та вдома – за допомогою фото, відео, повідомлень та багато іншого.

ClassDojo був заснований в 2011 році Семом Чодхарі, британським шкільним учителем з економічною освітою і Лайамом Доном, розробником ігор.Classdojo – це сервіс, який допоможе максимально зімітувати шкільне середовище вдома. Він зроблений для кращої комунікації батьків, вчителів та дітей.

СlassDojo – це зручний і простий інструмент для оцінки роботи класу в режимі реального часу. За допомогою сервісу вчитель може швидко і просто оцінювати класну і домашню роботу. Зручний, яскравий, українізований інтерфейс, симпатичні аватари, цікаві для сприймання дітьми, можливість роботи, як із стаціонарного комп’ютера так із планшета, чи смартфона.

СlassDojo – це закрита освітня соцмережа, розроблена британськими вчителями та IT-технологами, яка має високий ступінь захисту особистих даних. Її можна використовувати й на стаціонарних ПК, ноутбуках, планшетах і для мобільних телефонів (для останніх треба буде завантажити застосунок). Це на 100% безкоштовно, і ви можете налаштуватись за лічені хвилини.

Чим сервіс добрий
Classdojo зроблений, щоб максимально зацікавити дітей молодшого і середнього шкільного віку. Для кожного учня там є окрема анімована аватарка – вона радіє, коли отримує похвалу від учителя і сумує, коли ставлять негативну оцінку.
Як працювати?

1. Зареєструйтесь та створіть обліковий запис вчителя на веб-сайті www.classdojo.com або через додаток iOS, або Android. Реєстрація проста – у відповідних графах потрібно вказати своє ім’я, адресу електронної пошти та пароль для входу. Після цього можна відразу починати роботу.

2. Створіть свій клас та додайте своїх учнів.

Щоб додати учнів – після створення класу натисніть кнопку “Додати учня”, пропишіть у графі імена і прізвища учнів (або просто скопіюйте і вставте весь список класу). На верхній панелі є кнопка “Вхід у клас” – натисніть і виберіть, як саме запрошувати учнів: через посилання, QR-коди чи електронну пошту. Аватари кожного учня присвоюються випадково – після реєстрації кожен може вибрати собі той, який подобається.

3. Просто надрукуйте та поділіться кодом класу чи окремими кодами, щоб учні могли легко підключитись.

4. Потім надрукуйте та надішліть домашні запрошення батькам або запросіть сім’ї за допомогою електронної пошти.
За допомогою електронної пошти реєстрація проста –  надсилаєте вчителю свою електронну пошту. На неї приходить лист із посиланням-запрошенням. Отримали – переходьте і підтвердіть, чи саме ви є одним із батьків дитини. Потім заповніть коротку форму реєстрації і переходьте на свій профіль. Там отримуєте:
загальну інформацію від вчителя, яку можна коментувати;
надсилати особисті повідомлення вчителю;
переглянути інформацію про учня – як він працює, як його оцінюють.

5. Надсилайте прямі повідомлення родинам, діліться уроками чи оголошеннями та призначайте учням заняття.

6. Діліться уроками, на які учні можуть відповісти з дому за допомогою відео, фотографій, записів у журналі чи малюнку.

У вкладці “Портфоліо” можна давати учням завдання. Журнал Class Dojo автоматично генерує статистику прогресу кожного учня і всього класу для обраного періоду – день, тиждень, місяць, весь час, або можна задати свій період. У вкладці статистики можна відстежувати і відвідуваність. Усі зібрані сервісом дані візуалізуються у вигляді графіка або вивантажуються в таблицю.

У вкладці "Повідомлення" можна миттєво відправити повідомлення цілій групі адресатів: наприклад, нагадати учням про домашнє завдання або сповістити батьків про збори. Отримані кожним учнем оцінки оновлюються і в акаунті їхніх батьків, тому вчителю не потрібно додатково повідомляти батькам про успішність їхньої дитини; зате можна написати і відправити батькам додаткові рекомендації або коментарі, що виникли під час уроку.

Класів можна створювати скільки завгодно, це займе не більше п’яти хвилин.
Сам сервіс простий у користуванні, є описи до кожної функції. Користування безкоштовне.
Учасники «Класу» будуть бачити публікації від вчителя в хронологічному порядку. Це дещо схоже на стрічку новин у соцмережах.

Вчитель зможе прикріпити до матеріалів та завдань PDF-файли, текстові документи, презентації, посилання на вебресурси.


Немає коментарів:

Дописати коментар